top of page
אייקונים-02_edited.png

בוגרי התוכנית מספרים

אייקונים-19.png
אייקונים-19.png
אייקונים-19.png
אייקונים-17.png
אייקונים-17.png
אייקונים-17.png
אייקונים-17.png
אייקונים-17.png
אייקונים-17.png
אייקונים-17.png
אייקונים-17.png

לילי סיידמן, בוגרת הכשרת החינוך וכיום גננת מובילה בגן אנתרופוסופי:

לפני 5 שנים התחלתי את לימודי בהכשרת החינוך, לא הבנתי אז איזה מסע מופלא אני עומדת לעבור, חשבתי שאני מגיעה ללימודי חינוך רגילים אבל המסע התגלה כמסע הרבה יותר משמעותי, במהלך 5 שנים עברתי ואני עדיין עוברת תהליך גילוי עצמי משמעותי וחשוב, הכרתי המון חברים חדשים, חברים לחיים, ולמדתי מהמורים הטובים ביותר, על עצמי ועל החיים. אם אתם מחפשים לימודי חינוך רגילים זה אולי לא המקום אבל אם תעזו לצאת למסע פנימי שיוביל אתכם לחיפוש ולגילויים חדשים אז הגעתם למקום הנכון.

תודה להכשרת החינוך, על מסע מרתק ומופלא.

 

אור קוטנר, בוגרת שנת היסוד וסטודנטית בהכשרת החינוך:

"ככל שאני משתנה כך אני נהיה יותר אני" (ציטוט משיעור אנתרופוסופיה)

הסמינר לחינוך הוא לא רק מקום לימוד עבורי, אלא מקום לתהליך של יצירה פנימית והשתנות - מקום להיות בו יותר אני.

 

 

אירית מדמון, סטודנטית בהכשרת החינוך:

תקופת הלימודים היתה מתנה משנת חיים שלי לעצמי

הצוות שליווה את הסמינר היה מדהים, אנושי וחם בצורה בלתי רגילה ואני לא מרגישה שתכונות נפלאות אלו באו על חשבון המקצועיות והשאיפה להכשיר אותנו, באופן אישי, בצורה הכי טובה שאפשר. הלימודים בסמינר חיזקו את הקשר שלי לעצמי ואת הקשר שלי עם הסביבה - ואני מרגישה היום תחושת שייכות חזקה יותר לעצמי, לעולם ולמסגרות אליהן אני מקושרת. מרגישה שבכל שנות הלימודים, קיבלתי המון רעיונות ליישום, תמיכה וליווי גם מהצוות וגם מהחברים לקבוצה. ממליצה בחום, לכל אדם שמבקש ומוכן לתהליך התפתחות ומרגיש שיש דברים מעבר...

 

שאנטי אגמי, בוגרת שנת היסוד וסטודנטית בהכשרת החינוך:

הסמינר בשבילי הוא כמו מעיין בלב מדבר, אשר מרווה אותי ומראה לי את השתקפותי בעולם. העשייה האומנותית מפגישה אותי עם חוויות משמעותיות ועם אתגרים - לפגוש את עצמי, להיות חלק מקבוצה, להשמיע את קולי. אלו אתגרים שבתהליך הפנימי שלי מובילים אותי לגילויים חדשים עליי ועל הקבוצה, לגדילה ולצמיחה מתמדת. אני רואה ב"מחקר" הפנימי הזה על עצמי - משהו חיוני לחיים שלנו כבני אדם, כדי לחיות יחד בהרמוניה.

לצד הלימודים עבדתי השנה בביה"ס היסודי, שהיווה ומהווה בשבילי קהילה עוטפת ונפלאה. השילוב של עבודה ולימודים בתוך ביה"ס- מאפשר עיבוד והטמעה מאוד עמוקים, גם במישור האישי וגם במישור המקצועי. שני המישורים יחד הפכו בשבילי לדרך אחת שלמה מלאה, ומדוייקת.

 

נינה בוזגלו, סטודנטית בהכשרת החינוך:

הגעתי לשנת היסוד כאמא לשלוש בנות (אז בגילאים 8, 5 ושנה), בוגרת תואר ראשון בחינוך ושני תארים בכימיה. בכל אחד מהתחומים - הורות, מדע וכמובן חינוך- למדתי הרבה. הלימודים נתנו לי מצד אחד ראיה רחבה על תהליכים בטבע (ובאדם בכללותם) ומצד שני כלים להבנה של מה שעובר במעגל הקרוב ביותר- הורים, ילדים, בן הזוג והחברים, ואני עצמי. הלימודים אפשרו לי להעלות את השאלות ולחפש את התשובות.

 

ענבר הרץ, בוגרת שנת היסוד וסטודנטית בשנה ג' של הכשרת החינוך:

"שנת היסוד היוותה עבורי חיבור מאוד משמעותי בין עולם הרוח לעולם האומנות, ביני לבין העולם. חיבור רוחני שחיפשתי. היא עזרה לי לענות על כל מיני שאלות שליוו אותי ועזרה לי לסלול דרך ייחודית משלי. אני מרגישה שבזכות השנה הזאת, יש בי את הכלים להתמודד

עם משברים שאני חווה בחיי, וראיה אחרת על העולם ועל הסביבה.

כשהגעתי לשם, הרגשתי ישר שהגעתי למקום הנכון בשבילי. זה שינה לי את החיים."

 

 

עדי אברהם, בוגרת שנת היסוד והכשרת החינוך:

"הגעתי להכשרה בסמינר נטע ארז אחרי כמה שנות הוראה בחינוך הפורמלי, מתוך רצון להכיר גישה אלטרנטיבית לחינוך.

תוך כדי ההכשרה גיליתי דרך חדשה למפגש אמיתי יותר ומשמעותי יותר עם תלמידים, ובסופו של דבר גיליתי גם דרך למפגש אחר עם עצמי, ועם העולם, מפגש פתוח יותר ואוהב יותר. העבודה בסמינר מגוונת ומעניינת. קיבלתי שפע של כלים ותובנות, הכל נעשה מתוך חיפוש משותף והקשבה. זה היה מסע נפלא ויוצא דופן. אני ממליצה בחום לכל מי שחינוך קרוב לליבו, גם כמורה, גם כהורה וגם כאדם- צאו לדרך בשמחה!"

 

רחל סקג'ו, בוגרת שנת היסוד והכשרת החינוך:

"גיליתי דרך חינוכית חדשה ומעמיקה, שרואה את הילד ותומכת בהתפתחות שלו.

כבר במהלך שנת היסוד התחלתי להרגיש שינוי בגישה שלי אל הילדים שלי בבית והמון תנועה והתרחשות בדרך הפנימית שלי. חיכיתי לכל יום לימודים כמו אויר לנשימה!

האווירה במהלך הלימודים היתה עטופה וקהילתית, ותמיד היה יחס חם ואישי.

הרגשה של בית. הלימודים פתחו לי דלת לדרך חיים חדשה שתמכה בהתפתחות האישית והמקצועית שלי ומקרבת אותי כל יום למימוש שלי בעולם."

לשאלות, ייעוץ והרשמה

0523-787679

  • Whatsapp
  • Facebook
  • Instagram
תודה שנרשמת! ניצור קשר בהקדם.
bottom of page